Specjalista ds. reklamy

praca it: etat dla Autentika Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: specjalista wydawnictwo reklama sprzedaż

Agencja interaktywna Autentika od 2005 roku świadczy wyspecjalizowane usługi w zakresie wykorzystania nowych mediów oraz technologii w biznesie. Od roku 2011 prowadzimy dodatkową działalność związaną z wydawnictwem online i redagujemy dwa tytuły: NowyMarketing oraz MamStartup.

W związku z rozwojem wydawnictwa poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania i cele:

  • sprzedaż powierzchni reklamowej wydawnictwa oraz kompleksowa obsługa kampanii,
  • budowanie relacji z klientami,
  • doradztwo w zakresie reklamy internetowej,
  • koordynacja procesu patronatów medialnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej,
  • umiejętność budowania skutecznej argumentacji handlowej,
  • znajomość rynku internetowego,
  • zorientowanie na cel,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • pewność, że sprzedajesz tytuły najwyższej jakości,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny model prowizyjny,
  • narzędzia do pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę w zgranym zespole pasjonatów nowych mediów i technologii
  • możliwość aktywnego udziału w budowaniu strategii wydawnictwa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-05
Wyświetlona: 5942 razy