Programista VBA

praca it: etat dla NORIL s.c. / Gdynia

Tagi: Excel Vba Mysql SQL Server programista programowanie

Wymagania:

• umiejętność programowania w VBA,
• bardzo dobra znajomość Excela (tworzenie makr, wykresów),
• doskonała znajomość MySql lub Ms SQL Server w powiązaniu z VBA,
• zdolności analityczne,
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzane zadania,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

• projektowanie i implementacja aplikacji wspomagających działanie firmy na platformie Excel + Vba + Mysql lub SQL Server,
• tworzenie dokumentacji projektowej,
• tworzenie makr, wykresów oraz analiza danych.

Oferujemy:

• pracę w jednej z największych agencji interaktywnych na rynku i realne perspektywy rozwoju,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• przyjazną atmosferę,
• autonomię w działaniu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-05
Wyświetlona: 8054 razy