Programista AS3 Flash

praca it: etat dla Technigon / zdalnie, cała Polska

Tagi: programista flash action script 3 as3 robotlegs

Zakres obowiązków:

Budowa oprogramowania w technologii ActionScript 3.0 na podstawie wytycznych otrzymywanych od projektantów
Utrzymywanie tworzonego kodu oraz współpraca z innymi programistami
Współudział w projektowaniu i modelowaniu nowych modułów systemów informatycznych
Analiza potrzeb Klienta i tworzenie specyfikacji

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
Bardzo dobra znajomość środowiska Flash CS3/CS5/CS6
Znajomość Robotlegs, AS3IsoLib, bulkLoader, greensock,
Dobra znajomość programowania obiektowego
Język angielski w zakresie umiejętności czytania dokumentacji technicznej
Kreatywność, innowacyjność
Samodzielność i odpowiedzialność
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Chęć rozwoju umiejętności zawodowych

Oferujemy:

Udział w prestiżowych projektach
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pracę w młodym, ambitnym zespole
Możliwość szybkiego awansu oraz rozwoju zawodowego
Pracę przy nowoczesnych, ciekawych projektach
Pakiet medyczny
Elastyczne godziny pracy, a nawet możliwość pracy z domu
Współfinansowanie żłobka i przedszkola
Bilety do kina, teatru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-04
Wyświetlona: 4057 razy