Programista PHP

praca it: etat dla CPL Jobs / Rzeszów

Tagi: Programista PHP HTML CSS JS JQUERY

Dla jednego z naszych Klientów – producenta do fakturowania, prowadzenia magazynu, sklepu internetowego, CRM, masowej wysyłki e-maili itp., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska
Proponowane stanowisko jest samodzielne i obejmuje współpracę z zespołem doświadczonych programistów z całej Polski. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie oprogramowania dostępnego w chmurze słuzacego do zarządzania przedsiębiorstwem.

Wymagania:
• znajomość języków PHP, HTML, CSS, JS,
• znajomość budowy frameworków MVC oraz wzorców projektowych,
• praktyczna znajomość JQuery,
• terminowość, dokładność i umiejętność pracy w grupie,
• kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
• znajomość zagadnień związanych z procesowaniem dokumentów w firmie (faktury, dokumenty magazynowe, oferty, zamówienia).

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,
• wiedzę specjalistyczną i rozwój zawodowy,
• pracę z najnowszymi technologiami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-01
Wyświetlona: 5142 razy