Web Developer (HTML, CSS, JavaScript, RIA)

praca it: etat dla FastSelect / Łódź

Tagi: HTML CSS JavaScript RIA net

W imieniu naszego Klienta z Łodzi, firmy funkcjonującej na rynku globalnym w branży IT, poszukujemy Kandydatów na pozycję:

Zadania:
- Tworzenie stron i projektowanie interakcji w oparciu bezpośrednio o wymagania użytkownika, ale także grafiki przygotowane przez artystów / projektantów
- Konstrukcja zaawansowanych efektów animowanych, „ożywiających” tworzone rozwiązania i stwarzających wrażenie „aplikacyjności” stron
- Budowanie modularnych rozwiązań z użyciem zaawansowanych frameworków np. korzystających ze wzorców MVC, MVVM, itp.
- tworzenie nowoczesnych, interaktywnych aplikacji webowych, zadania będą wymagały nieszablonowego, kreatywnego i indywidualnego podejścia.

Główne wymagania:
- Doświadczenie w tworzeniu warstwy prezentacji stron internetowych z wykorzystaniem HTML 4/5, CSS 2.1/3 i JavaScript
- Doświadczenie w wykorzystaniu bibliotek JavaScript – zarówno tych uniwersalnych (jQuery / Dojo / MooTols / YUI / Prototype / ExtJS), jak i dedykowanych do obsługi konkretnych „widgetów” graficznych, np. wykresów, tabel
- Dodatkowym plusem będzie doświadczenie programistyczne w .NET Framework (3.0/3.5/4.0+), zwłaszcza w zakresie aplikacji webowych (ASP.NET / ASP.NET MVC)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Klient oferuje:
- Umowę o pracę (możliwy kontrakt)
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia
- Opiekę medyczną i kartę Multisport
- Realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku,
- Szkolenia i programy rozwojowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-27
Wyświetlona: 5017 razy