Programista Flash

praca it: etat dla GroMar Sp. Z o.o. / Łódź

Tagi: flash Programista

Miejsce pracy: Łódź Region: łódzkie Numer referencyjny: FLASH/PA/08/2012

Opis stanowiska:

- programowanie oraz tworzenie animacji,
- tworzenie i rozwijanie szkoleń e-learningowych,
- tworzenie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji multimedialnych – desktopowych i internetowych,
- realizacja projektów indywidualnych oraz zespołowych.

Wymagania:

- dobra znajomość Adobe Flash CS5 / CS5.5,
- kodowanie w zewnętrznym edytorze (preferowany FlashDevelop),
- bardzo dobra znajomość Actionscript 3.0,
- bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego,
- praktyczna znajomość wzorców projektowych,
- znajomość przynajmniej jednego frameworka AS3 (np PureMVC, Robotlegs),
- znajomość narzędzi do kontroli wersji (np SVN),
- znajomość popularnych bibliotek AS3 (GreenSock, as3corelib, as3crypto, Box2D, silniki 3d),
- praktyczna znajomość Flex 4,
- praktyczna znajomość AIR,
- znajomość narzędzi do automatyzacji (np Apache ANT),
- umiejętność pisania testów jednostkowych,
- umiejętność pisania skryptów JSFL,
- umiejętność optymalizacji bajtkodu,
- znajomość HTML, CSS, JavaScript,
- znajomość Adobe Photoshop, Illustrator,
- praktyczna znajomość Stage3D,
- komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- pracę w firmie będącej na 21. miejscu wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie („Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”),
- zdobycie cennego doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami w młodym, prężnym i kreatywnym zespole,
- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
- pracę na pełen etat – od zaraz,
- możliwość dostosowania godzin pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-26
Wyświetlona: 5527 razy