Programista Java

praca it: etat dla Lex Libre / Warszawa

Tagi: Java Programista Linux

Praca na stanowisku programista Java.

Zakres obowiązków:
- Implementacja aplikacji serwerowej
- Implementacja aplikacji obsługującej urządzenia peryferyjne połączone protokołem ssp i cctalk.
- Obsługa bazy danych
- Tworzenie oprogramowania na automaty do gier

Wymagania:
Umiejętności programistyczne w zakresie J2EE
Umiejętności programistyczne w zakresie J2SE
Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Eclipse;
Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling);
Znajomość Apache Maven
Znajomość wzorców projektowych (np. Model-View-Controller);
Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (GIT lub SVN);
Znajomość i swobodna praca z bazą PostgreSql

Wynagrodzenie:
4500zł-6500zł netto
Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

Załącznik
Pobierz logo_lex.PNG

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-25
Wyświetlona: 5115 razy