Programista aplikacji webowych

praca it: etat dla JCommerce SA / Rzeszów, Warszawa, Katowice

Tagi: Programista aplikacji webowych www

JCommerce jest firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

■ gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
■ oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
■ wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach
■ zdobywając nowe certyfikaty
■ stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
■ integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
■ oferujemy karnet OKsystem
■ oferujemy dodatkowe ubezpieczenie

Opis stanowiska:

■ przygotowywanie szablonów (X)HTML/CSS na podstawie dostarczonych projektów graficznych;
■ programowanie fragmentów aplikacji w JavaScript, tworzenie elementów JS w oparciu o jQuery, z wykorzystaniem technologii AJAX.

Wymagania:

■ bardzo dobra znajomość (X)HTML i CSS (umiejętność pisania kodu poprawnego semantycznie)
■ dobra znajomość JavaScript oraz technologii AJA
■ praktyczna znajomość jQuery lub przynajmniej jednej z innych popularnych bibliotek JavaScript
■ znajomość języka PHP z uwzględnieniem OOP
■ znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
■ doświadczenie poparte portfolio prac

Mile widziane:

■ znajomość HTML5/CSS3
■ znajomość wzorców projektowych
■znajomość Adobe Photoshop
■ znajomość zagadnień dot. usability w projektowaniu interfejsów użytkownika na potrzeby aplikacji internetowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-24
Wyświetlona: 3795 razy