Programista C/C++

praca it: etat dla HANTER / Warszawa

Tagi: programista C C++ numeryk algebra liniowa

Obecnie dla naszego Klienta – innowacyjnej organizacji badawczej, zajmującej się m.in. rozwojem oprogramowania wspierającego prace analityczne i obliczeniowe – poszukujemy osób na stanowisko:

PROGRAMISTA C / C++
miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie brała udział w projekcie, który ma na celu stworzenie nowego, innowacyjnego środowiska obliczeniowego, wykorzystywanego do modelowania ekonomicznego, inżynieryjnego, fizycznego oraz finansowego. Program ma stanowić zupełnie nową jakość w prostocie definiowania i rozwiązywania zadanych problemów.

Podstawowy zakres obowiązków:
- Adaptacja istniejących bibliotek numerycznych oraz implementacja nowych bibliotek z szerokiego obszaru (m.in. algebra liniowa, układy dynamiczne, teoria sterowania, całkowanie i numeryczne, równania różniczkowe cząstkowe i zwyczajne, optymalizacja)
- Opracowanie i implementacja biblioteki do obliczeń symbolicznych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Bardzo dobra znajomość metod numerycznych
- Bardzo dobra znajomość matematyki z obszaru algebry liniowej oraz analizy matematycznej
- Dobra znajomość języka C oraz C++
- Znajomość najpopularniejszych bibliotek numerycznych
Atutem będzie:
- Znajomość języka Fortran
- Znajomość systemu Unix oraz narzędzi deweloperskich w środowisku Unix

Oferta naszego Klienta:
- Umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie
- Niezwykle interesująca praca przy tworzeniu środowiska programistycznego nowej generacji
- Perspektywa pracy w ciekawym środowisku wśród doświadczonych programistów, analityków i ekonomistów
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Szansa na pracę w młodym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-22
Wyświetlona: 4652 razy