WebSphere Administrator

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: RedHat Linux IBM-Websphere and JBOSS

CYCLAD

Miejsce pracy: Kraków/Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, poszukujemy osób na stanowisko Infrastructure Analyst do pracy w Krakowie lub Katowicach

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Wsparcie globalnej infrastruktury,
• Przebudowa środowiska IT zgodnie z ustaloną strategią,
• Zarządzanie bieżącymi operacjami: analizą logów, planowaniem i przeglądem backupów,
• Automatyzację zadań przy użyciu skryptów,
• Planowanie pojemności infrastruktury do wirtualizacji,
• Rozwiązywanie bieżących problemów,
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość RedHat Linux,
• Znajomość IBM-Websphere and JBOSS,
• Podstawowa znajomość IP 4,
• Znajomość zagadnień wirtualizacji za pomocą VMware,
• Znajomość języków: Java, PL/SQL, PERL Shell-scripts będzie atutem,
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
• Elastyczny czas pracy,
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru),
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży oraz program szkoleniowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-19
Wyświetlona: 6687 razy