Przedstawiciel handlowy eMenu

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: Przedstawiciel handlowy eMenu

Dla naszego Klienta – firmy IT Business Centre, która od 14 lat świadczy usługi dla klientów międzynarodowych z sektora IT/Telecom- w związku z rozwojem usług, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
(EM_G/07/12)

eMenu jest interaktywnym menu, wyświetlanym na ekranach LCD, znajdującym się na każdym stole lub barze. Oferuje klientom pełny zakres zamówienia oraz szereg interaktywnych usług rozrywkowych.

Zadania na stanowisku:
• Spotkania handlowe z klientami
• Przedstawianie oferty e menu dla restauracji, barów, hoteli, kawiarni itp.
• Prezentacja produktu na bezpośrednich spotkaniach u Klienta
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym (Mile widziani studenci/absolwenci)
• Otwartość na nowe technologie
• Nastawienie na wyniki, realizację celów
• Duże zaangażowanie, chęć podejmowania nowych wyzwań
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem POS

Oferujemy:
• Długotrwałą współpracę
• Samodzielne stanowisko
• Pracę w miłym i profesjonalnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-14
Wyświetlona: 4816 razy