Senior Tester/Senior Software Test Automation Engineer

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: tester senior tester automatyzacja testów testowanie

Synergia Konsulting – dla swojego Klienta, amerykańskiej firmy z branży IT, otwierającej w Polsce pierwszy oddział, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Senior Tester / Senior Software Test Automation Engineer
Lokalizacja: Poznań

Oferowane wynagrodzenie: 10.000 – 15.000 brutto

Opis stanowiska:

- Projektowanie i budowanie zaawansowanych scenariuszy testowych
- Automatyzacja testów
- Tworzenie zaawansowanych skryptów automatycznych
- Współpraca z członkami zespołu projektowego
- Research nowych technologii

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe (preferowana informatyka lub pokrewne)
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość Javy lub Pythona
- Znajomość przynajmniej jednego z języków skryptowych takich jak: Python/ANT/Shell
- Znajomość systemu Linux
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Kreatywność i elastyczność
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i umiejętność pracy pod presją czasu

Klient oferuje:

- Atrakcyjne zarobki (10.000 – 15.000 brutto)
- Satysfakcjonujące zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
- Praca stacjonarna w Poznaniu
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
- Intensywne szkolenia
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju i awansu
- Szansa na udział w ekscytujących start’upach z Doliny Krzemowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-12
Wyświetlona: 5409 razy