.NET Solution Architect

praca it: etat dla Cybercom Poland / Łódź

Tagi: ASP NET framework programowanie

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.
Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
• Projektowanie kompleksowej architektury oprogramowania, zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami – ocena oraz wybór elementów infrastruktury,
• Analiza potrzeb biznesowych oraz technicznych Klientów firmy,
• Implementacja rozbudowanych systemów IT w środowisku .NET,
• Zapewnienie sprawnego oraz skutecznego wdrożenia i integracji rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, zapewniając doradztwo i wsparcie w całym cyklu realizacji projektu,
• Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych,
• Tworzenie dokumentacji technicznej do projektu,
• Nadzór nad ścisłą współpracą kluczowych osób pracujących nad projektem,
• Współpraca z zespołem i umiejętność samodzielnego działania w oparciu o dokumentację projektu,
• Bezpośredni kontakt z Klientem pod kątem prowadzonych projektów,
• Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi.

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – informatyka lub inna dziedzina pokrewna,
• Minimum 3 lata stażu pracy,
• Praktyczna znajomość platformy .NET 2.0 i wyższych,
• Znajomość podstaw obiektowego języka programowania C# w tym dobra znajomość frameworków oraz wiodących bibliotek jak np. ASP.NET, ADO.NET,
• Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zadań,
• Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych z zakresu telefonii komórkowej będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym, idealnie przy projektach dla klienta zewnętrznego.
Mile widziane:
• Certyfikaty z rodziny Microsoft .NET Framework.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
• Twórczą pracę w zespole otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia i certyfikaty (m.in. SUN/Oracle, Microsoft ) oraz szkolenia językowe,
• Ściśle określoną ścieżkę kariery,
• Atrakcyjne warunki wynagradzania,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Pakiet Benefit Multisport,
• Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
• Elastyczność pracy i działania,
• Możliwość odpoczynku w game/chill-out room,
• Dobrze wyposażoną bibliotekę a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje,
• „Owocne” poniedziałki – dostawa świeżych owoców.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-12
Wyświetlona: 5282 razy