Administrator IT

praca it: etat dla green park / Poznań

Tagi: Linux

Zadania:
- administrowanie serwerowym środowiskiem opartym o systemy Linux oraz Windows
(serwery fizyczne i wirtualne)
- rozwiązywanie problemów z zakresu systemów Linux
- instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego (serwery, macierze, przełączniki, systemy archiwizacji)
- optymalizacja i automatyzacja procesów instalacji, konfiguracji i zarządzania zmianami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość systemów Linux i Windows
- znajomość oprogramowania Sage, Insert i Comarch
- znajomość systemów do wirtualizacji (KVM, VMware vSphere, Xen)
- dobra znajomość zagadnień sieciowych
- dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- komunikatywność

Oferujemy:
- umowa o pracę
- praca w wyposażonym biurze
- możliwość rozwoju
- praca w zespole specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-12
Wyświetlona: 5595 razy