Programista: Digital Image Processing

praca it: etat dla Jobfinder / Bielsko Biała

Tagi: Programista Digital Image Processing

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:

Programista: Digital Image Processing Nr ref. WPC12LXIP Miejsce pracy: Warszawa lub Bielsko-Biała (możliwość prac zdalnej)

Obowiązki:
• tworzenie oprogramowania związanego z rozpoznawaniem obrazów oraz ich późniejszą analizą, wydobywanie informacji takich jak: wymiary analizowanych obiektów, kształty, szukanie wzorców obiektów w analizowanym obrazie
• tworzenie algorytmów przetwarzania obrazów
• optymalizacja algorytmów

Wymagania:
• wykształcenie wyższe o specjalności: informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne (utalentowani studenci ostatnich lat mile widziani)
• wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania obrazu potwierdzona zrealizowanymi projektami
• dobra znajomość metod rozpoznawania i klasyfikacji wzorców/obiektów w obrazach
• programowanie w języku C, C++
• łatwość przyswajania nowych technologii
• ambicja i chęć rozwoju
• kreatywność, zacięcie konstruktorskie
• żywe zainteresowanie nowymi technologiami
• zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile widziane:
• wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
• znajomość Linux
• wiedza z zakresu statystyki
• znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
• możliwa praca zdalna
• zadaniowy charakter pracy
• wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• udział w ciekawych projektach w najnowszych technologiach z dziedziny przetwarzania obrazu
• konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-11
Wyświetlona: 9774 razy