Application Manager

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Administrator Linux

Application Manager (język angielski)
Miejsce pracy: Opole / Kraków / Katowice

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży IT, osoby na stanowisko Application Manager.

Opis stanowiska:

• Zapewnienie funkcjonowania aplikacji oraz ciągłości usług,
• Monitorowanie aplikacji oraz interfejsów,
• Zarządzanie i obsługa zdarzeń, zmian, problemów oraz błędów związanych z funkcjonowaniem aplikacji,
• Współpraca z Klientem,
• Odzyskiwanie uszkodzonych usług aplikacyjnych zgodnie ze standardami SLA,
• Udział w testach technicznych,
• Instalacja i konfiguracja oprogramowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Doświadczenie w pracy w środowisku: Linux (Red Hat, Suse), Sun Solaris, Windows Server 2003/2008,
• Umiejętność Apache (HTTP Server, JBoss) oraz WebLogic oraz protokołów telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu,
• Duże możliwości rozwojowe oraz program szkoleń,
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy z branży IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-11
Wyświetlona: 4902 razy