Developer Aplikacji Internetowych-Programista PHP

praca it: etat dla Dige / Szczecin

Tagi: php symfony programista developer

Nasz dział produkcji szuka wsparcia!

Kim jesteśmy?
12-osobowym, zgranym zespołem, któremu fajnie się razem pracuje, i który potrzebuje wsparcia na pozycji ‘Software Developer’.
Tworzymy aplikacje webowe dla klientów takich jak Onet, Agora, Toyota, BASF i wielu innych, o których chętnie opowiemy. Budujemy i prowadzimy własne serwisy społecznościowe.

Opis stanowiska:
Projektowanie i rozwój aplikacji i serwisów internetowych obsługujących ruch do kilkuset tysięcy unikalnych użytkowników dziennie.

Wymagania:
Czego oczekujemy od kandydatów? Nie będziemy wspominać o bardzo dobrej znajomości PHP – bo to oczywiste. Nie napiszemy też o pasji do pracy, o drobiazgowości, czy gotowości do poznawania nowych technologii – bo bez tego ani rusz.
Na brak praktycznej znajomości SQL, HTML, czy pracę z SVN także spuścimy zasłonę milczenia.
Liczymy natomiast na solidną, praktyczną (popartą kilkuletnim, udokumentowanym doświadczeniem) znajomość co najmniej jednego popularnego framework’u PHP (Symfony, Zend, Codeigniter, czy CakePHP), doświadczenie w pracy z Pythonem, znajomość wspomagających wydajność backendu serwerowego narzędzi typu Varnish, czy Solr.

W temacie soft-skills liczymy na bardzo dobrą komunikatywność i gotowość do informowania o istotnych problemach, zagrażającym deadline’om.

Własny kubek na kawę i co najmniej 50 znajomych na Facebook’u będzie dodatkowym atutem.
Brak znajomości taga #niedasie będzie również mile widziany.

Oferujemy:
Pracę przy ambitnych projektach, wymuszających ciągłe zdobywanie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Fajną, koleżeńską atmosferę pracy
Najlepszy widok w całym mieście :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-10
Wyświetlona: 5129 razy