Junior Developer CMD

praca it: etat dla Cyclad Polska / Warszawa

Tagi: Junior Developer CMD programista Java

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego klienta, firmy koncentrującej się na dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań w obszarze technologii oraz na zarządzaniu projektami i procesami poszukujemy osoby na stanowisko Junior Developera CMD, która dołączy do zespołu profesjonalistów w Warszawie.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

• Udział w projektach dla największych firm w branży Telco
• Tworzenie dedykowanego oprogramowania zgodnie z oczekiwaniami Klientów
• Weryfikacja i testowanie tworzonych rozwiązań
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania stawiane Kandydatom:

• Ukończony co najmniej 2 roku studiów (IT lub Telekomunikacja)
• Znajomość języka Java, XML, WebServices
• Podstawowa znajomość specyfikacji i frameworków JEE
• Umiejętność pisania testów jednostkowych
• Podstawowa wiedza o bazach danych, systemach operacyjnych i sieciach komputerowych
• Znajomość języków skryptowych (bash)
• Otwartość, komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność oraz samodzielność
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane będą:

• Znajomość zagadnień architektury sieci Telekomunikacyjnej
• Znajomość niektórych protokołów telekomunikacyjnych np. Diameter, GTP’,SIP, CAMEL
• Znajomość specyfikacji JainSLEE
• Praktyka w w/w obszarach

W zamian oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport benefit

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-05
Wyświetlona: 4729 razy