Graphic Designer Online

praca it: etat dla Aquent LLC Warsaw / Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku, będzie brała udział w koncepcyjnym procesie projektowania serwisów internetowych, tworzeniu oryginalnych projektów stron internetowych oraz projektowaniu storyboardów do kampanii bannerowych w miedzynarodowej agenji reklamowej; będzie również ściśle współpracowała z zespołem kreatywnym oraz flash developerami w celu tworzenia wysokiej jakości produkcji.

Oczekujemy:

  • Perfekcyjnej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator),
  • Ciekawego portfolio,
  • Umiejętności czytania briefów oraz odpowiadania kreacją na potrzeby Klienta zawarte w briefie,
  • Umiejętności wizualizacji koncepcji na podstawie dostarczonych założeń,
  • Wszechstronna znajomość zagadnień związanych z mediami interaktywnymi, ich możliwościami oraz ograniczeniami
  • Dokładności, dbałości o szczegóły, rzetelności,
  • Terminowości, samodzielności, odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Realizację projektów dla międzynarodowych klientów.
  • Stały kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań.
  • Pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole.
  • Rozwój, samorealizację.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-08-26
Wyświetlona: 5706 razy