Beta Tester

praca it: etat dla green park / Poznań

Tagi: C++ Firefox Opera CHrome SAfari

Wymagania:

Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Podstawowa znajomość programowania C, C++, C#
Znajomość przeglądarek internetowych Firefox, IE, Opera, Safari, Chrome
Znajomość podstaw sieci komputerowych IP, DNS, DHCP, NAT itp.
Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
Mile widziany zmysł i wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki i automatyki
Umiejętność i doświadczenie w pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
sprawdzanie zgodności wykonanej pracy z projektem
analiza działania i dbanie o jakość oprogramowania
wykonywanie testów
współpraca z programistami

Oferujemy:
stała umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-04
Wyświetlona: 5267 razy