DEVELOPMENT TEAM HEAD

praca it: etat dla Aquent / Warszawa

Job Description:

Zadania:
- stworzenie profesjonalnego zespołu developerów działającego w oparciu o odpowiednie metodyki
- dbanie o rozwój multi-aplikacji firmy

Client Description:

Miedzynarodowa organizacja zajmująca sie dystrybucją produktów na dużą skalę na kilku rynkach w tym polskim poszukuje do swojego zespołu…

Other Requirements:

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość Java oraz technologii Internetowych (5 lat doświadczenia w tym 3 lata w zarządzaniu projektem/projektami webowymi)

 znajomość planowania architektury aplikacji

- znajomość metodyk tworzenie oprogramowania i zarządzania jego jakością

umiejetność zarzadzania zespołem

- znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie technicznej dokumentacji

Mile widziana:
- znajomość platformy ATG
- certyfikat IPMA, PMP lub pokrewny
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-08-26
Wyświetlona: 5596 razy