Staż - Programista

praca it: etat dla manBase S.A. / Warszawa

Tagi: Progrmista PHP

manBase – innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta dynamicznego zespołu pasjonatów reklamy mobilnej, poszukuje kandydatów na płatny staż:

Programista – Staż w Dziale IT
Kod aplikacji: MBW/003/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagroszenie: 1500 – 2000 zł brutto

ZADANIA
• projektowanie struktury baz danych
• optymalizacja algorytmów
• programowanie serwisów – głównie widoków i modeli

WYMAGANIA
• min. roczne doświadczenie w tworzeniu lub współtworzeniu serwisów i aplikacji Internetowych PHP, HTML, JS, CSS
• wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• umiejętność programowania PHP5 00
• dobra znajomość MySQL
• doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN

OFERTA
• 2 lub 3 miesięczny staż
• możliwość rozwoju w obszarze marketingu mobilnego
• możliwość nawiązania współpracy po zakończeniu praktyk
• niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-02
Wyświetlona: 4987 razy