Art Director

praca it: etat dla Autentika / Warszawa lub zdalnie, cała Polska

Autentika, agencja interaktywna specjalizująca się w nowoczysnych trendach marketingu internetowego (m.in. web 2.0, widgety, blogi), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie, cała Polska

Obowiązki:
•    Realizacja projektów dla kluczowych Klientów agencji;
•    Nadzór i koordynacja pracy pozostałych członków zespołu kreatywnego;
•    Czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów.

Wymagania:
•    Minimum 2-3 letnie doświadczenie w agencjach interaktywnych na stanowiskach kreatywnych (grafik, webdesigner, art director);
•    Bogate i ciekawe portfolio;
•    Znajomość aktualnych trendów w webdesignie;
•    Umiejętność łączenia wysokiej estetyki i atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością;
•    Umiejętność skutecznej współpracy w ramach zespołu projektowego;
•    Zaangażowanie, dokładność;
•    Kreatywna głowa i wyobraźnia.

Oferujemy:
•    Samodzielne stanowisko i możliwość realizacji własnych pomysłów;
•    Unikalną atmosferę pracy, możliwie daleką od sieciowej fabryki;
•    Udział w nowatorskich i unikalnych projektach;
•    Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie + premię od „zadowolonych Klientów”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-08-26
Wyświetlona: 4499 razy