Senior SAP SD/MM

praca it: etat dla G-Force Recruitment / Warszawa

Tagi: senior sap sd mm

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref: SSAP/PK/2012
Lokalizacja: Warszawa

Nasz klient oferuje:
karierę w międzynarodowym środowisku dla lidera rynku,
pracę dla jednego z najbardziej prestiżowych portfolio klientów w Europie,
bardzo konkurencyjne wynagrodzenie.

Zadania:
Udział pod nadzorem kierownika w projektach doradczych oraz audytowych takich jak:
Analiza procesów gospodarczych w SAP, tj. zarządzanie łańcuchem dostaw, sprzedaż i dystrybucja
Przeglądy bezpieczeństwa SAP, w tym: zarządzanie dostępem, zarządzanie zmianą, utrzymanie SAP
Przeglądy po-wdrożeniowe wybranych procesów
Wdrożenia systemów typu GRC
Nadzór i prowadzenie głównych prac projektowych pod nadzorem menadżera:
- Kontrola realizacji budżetu oraz harmonogramu projektowego
- Kierowanie zespołem 2-3 osobowym

Twój profil:
Minimum 3-letnie doświadczenie wdrożeniowe SAP lub doświadczenie w przeprowadzaniu audytów informatycznych
Znajomość następujących procesów w SAP:
- Zarządzanie łańcuchem dostaw / Zakupy
- Sprzedaż i dystrybucja
Znajomość narzędzi typu GRC
Znajomość modelu autoryzacji w systemie SAP
Wyższego wykształcenia
Biegła znajomość języka angielskiego i języka polskiego
Bardzo dobrej organizacji pracy
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
Posiadanie certyfikatów takich jak: SAP Certified Consultant, CISA, CISM, CIA, CISSP, ITIL, PMP
Znajomość języka ABAP, Java, SQL lub innych narzędzi analitycznych
Znajomość problematyki ustawy Sarbanes-Oxley
Znajomość innych obcych języków europejskich

Więcej interesujących ofert pracy na www.g-force.com.pl
Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/gforcerecruitment

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w  treści e-maila następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiśniowej 40 B lok. 10 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-29
Wyświetlona: 5239 razy