Programista Flash/ActionScript

praca it: etat dla GroMar sp. z o. o. / Łódź

Tagi: Flash Programista AS3 PureMVC Robotlegs

Opis stanowiska:

  • programowanie na platformę Flash,
  • tworzenie i rozwijanie szkoleń e-learningowych,
  • tworzenie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji multimedialnych desktopowych i internetowych,
  • realizacja projektów indywidualnych oraz zespołowych.

Wymagania:

  • dobra znajomość Adobe Flash CS5 / CS5.5,
  • kodowanie w zewnętrznym edytorze (preferowany FlashDevelop),
  • bardzo dobra znajomość Actionscript 3.0,
  • bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka AS3 (np PureMVC, Robotlegs),
  • znajomość narzędzi do kontroli wersji (np SVN),

Mile widziane:

  • znajomość Java,
  • znajomość popularnych bibliotek AS3 (GreenSock, as3corelib, as3crypto, Box2D, silniki 3d),
  • praktyczna znajomość Flex 4,
  • praktyczna znajomość AIR,
  • znajomość narzędzi do automatyzacji (np Apache ANT),
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • umiejętność pisania skryptów JSFL,
  • umiejętność optymalizacji bajtkodu,
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość Adobe Photoshop, Illustrator,
  • praktyczna znajomość Stage3D.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej na 21. miejscu wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie („Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”),
  • zdobycie cennego doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami w młodym, prężnym i kreatywnym zespole,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • pracę na pełen etat – od zaraz,
  • możliwość dostosowania godzin pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-29
Wyświetlona: 5524 razy