Senior UI Developer

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: Senior UI Developer JavaScript HTML CSS JS AJAX jQuery node js

Synergia Konsulting – dla swojego Klienta, amerykańskiej firmy z branży IT, otwierającej w Polsce pierwszy oddział, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Senior UI Developera

Stanowisko: Senior UI Developer
Lokalizacja: Poznań

Oferowane wynagrodzenie: 13.000 – 16.000 brutto

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiadał za:
- Tworzenie łatwego i przejrzystego kodu
- Pisanie i wykonywanie testów
- Ścisłą współpracę z Product Manager’em i UI Designer’em

Oczekiwania:

Jeśli:
- Posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji i stron w JavaScript i Web 2.0
- Masz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym (bądź pokrewnym)
- Możesz pochwalić się zaawansowaną znajomością JavaScript, HTML, CSS, JSON i AJAX
- Znasz framework’i (jQuery, prototype.js, Dojo, etc.)
- Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
- Potrafisz pracować w zespole
- Posiadasz twórcze podejście do rozwiązywania problemów
- Żarty w pracy to dla Ciebie chleb powszedni ;)
To oznacza, że jest to oferta stworzona właśnie dla Ciebie!

Klient oferuje:

Dlaczego warto:
- Atrakcyjne zarobki (13.000 – 16.000 brutto) – nie samymi benefitami pozapłacowymi człowiek żyje :)
- Satysfakcjonujące zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
- Praca stacjonarna w Poznaniu
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
- Intensywne szkolenia
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju i awansu
- Szansa na udział w ekscytujących start’upach z Doliny Krzemowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-28
Wyświetlona: 5070 razy