Programista PHP, JS, Smarty

praca it: etat dla mc5 / Szczecin lub Niemcy (okolice Getyngi)

Tagi: PHP MySQL Java Szczecin Niemcy

PRACA DLA PROGRAMISTY PHP

Poszukujemy osoby ze znajomością:

  • PHP, JavaScript + jQuery,
  • zasad programowania obiektowego w PHP5,
  • biblioteki SMARTY,
  • baz danych MySQL, relacji i języka SQL

Mile widziane:

  • znajomość Objective-C

Zadania:

  • praca przy tworzeniu i rozwijaniu portali internetowych,
  • tworzenie modułów do CMSa i skryptów na potrzeby mniejszych serwisów

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w powierzone projekty,
  • punktualność i terminowość,
  • chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności,
  • elastyczność w pracy,
  • znajomość angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech (okolice Getyngi) lub w Szczecinie,
  • uczestnictwo w projektowaniu innowacyjnych aplikacji,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-26
Wyświetlona: 3876 razy