Senior Technical Architect

praca it: etat dla Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: architect deployment vmware cloud storage

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W tej chwili dla naszego klienta w Bydgoszczy, oddziału międzynarodowej firmy świadczącej usługi w branży IT, poszukujemy osób na stanowisko Senior Technical Architect, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Budowa środowiska od podstaw (tzw. deployment)
• Dopasowywanie rozwiązań technicznych do potrzeb klienta i ich implementacja
• Tworzenie rozwiązań, wymagających łączenia różnych technologii w obrębie powstających aplikacji i domen
• Praca w zespole specjalistów przygotowujących strategię sprzedaży, projekty kosztorysów i umów
• Współodpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań w obrębie team’u i całego działu
• Współpraca z kluczowymi klientami – zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi

Wymagania wobec Kandydata:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Kilkuletnie doświadczenie w obszarze tworzenia i dostarczania rozwiązań technicznych
• Znajomość i doświadczenie w zakresie technologii związanych z Cloud i wirtualizacją (np. VMWare lub Hyper-V)
• Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów
• Wiedza i doświadczenie z zakresu aplikacji desktopowych oraz domen związanych z infrastrukturą technologiczną
• Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej i raportów dot. tworzonych rozwiązań
• Znajomość zagadnień z obszaru Architecture Framework
• Doświadczenie w dostosowywaniu istniejących modeli do nowych rozwiązań
• Umiejętność kierowania zespołem i zdolności negocjacyjne
• Umiejętność szkolenia pracowników i przekazywania im zdobytej wiedzy
• Mile widziana znajomość: EMC VMAX dla Storage, Avamar/Puredisk dla backup oraz BMC dla tooling
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do odbywania podróży służbowych

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów z poza Bydgoszczy
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-17
Wyświetlona: 10162 razy