Administrator Baz Danych SQL

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: SQL t-sql administrator

Opis stanowiska:
Główne zadana na tym stanowisku pracy:
• Instalacja, utrzymanie, rozwój i suport baz danych MS SQL Server 2008 i 2012
• Projektowanie, zarządzanie oraz testowanie praktyk backupowych
• Zarządzanie bazami danych
• Monitoring wydajności
• Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania stawiane Kandydatom:

• M.in. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w administrowaniu, projektowaniu i tunningu baz danych
• Znajomość Transact-SQL i XML
• Dobra znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy
• Perspektywy rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-14
Wyświetlona: 6693 razy