Programista C#

praca it: etat dla Aterima / Kraków

Tagi: Programista C#

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą specjalistycznego oprogramowania, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Programista C#.

Miejsce pracy: Kraków

Nr referencyjny: PC/KR/08/2012

Wymagania
• wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika, mechanika, automatyka, robotyka)
• bardzo dobra praktyczna znajomość C#
• minimum rok pracy przy projekcie w języku C#
• znajomość relacyjnych baz danych
• dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację z zagranicznym klientem
• chęć pogłębiania wiedzy z zakresu techniki
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole

Obowiązki
• programowanie i testowanie systemu CAM w zgodności ze specyfikacją projektową
• utrzymywanie, dostosowywanie systemu CAM w celu utrzymania działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
• weryfikowanie systemu CAM w celu utrzymania działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną

Wybranym kandydatom oferujemy
• umowę o pracę na pełny etat
• pakiet szkoleń
• szansę pracy nad unikatową technologią
• możliwość pracy nad ciekawymi projektami od początku do końca
• duże możliwość rozwoju
• przyjazne i stabilne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-13
Wyświetlona: 5230 razy