Administrator AS/400

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: AS/400 Linux/Unix

ADMINISTRATOR AS/400
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.
Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.
W tej chwili dla naszego klienta w Katowicach, będącym globalnym dostawcą usług i rozwiązań informatycznych, poszukujemy Specjalisty AS/400. Docelowo osoba ta przejmie kierownictwo techniczne nad obsługą i utrzymaniem systemów.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:

• Przeniesienie aplikacji opartych o architekturę iSeries,
• Przeszkolenie operatorów wsparcia technicznego w zakresie codziennych czynności administracyjnych,
• Kierownictwo techniczne nad systemami AS/400 w ramach organizacji,
• Administrowanie, rozwijanie oraz utrzymanie platform AS/400,
• Instalacje, konfiguracje i utrzymanie dużych, scentralizowanych systemów zgodnie z potrzebami klienta firmy,
• Rozwijanie procedur operacyjnych,
• Przygotowywanie oraz planowanie produkcji,
• Projektowanie i wdrażanie modyfikacji oraz poprawek,
• Reagowanie na incydenty,
• Monitorowanie wydajności i błędów.

Wymagania wobec Kandydata:

• Wykształcenie wyższe informatyczne,
• Doświadczenie w instalacji i utrzymaniu platform systemowych AS/400,
• Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów z rodziny AS/400,
• Dobra znajomość systemów Linux/Unix,
• Mile widziana znajomość środowiska serwerowego MS Windows,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, systematyczność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

• Możliwość rozwoju kompetencji oraz awansu zawodowego,
• Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne,
• Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy przesłać CV w języku angielskim lub polskim na adres wraz z numerem referencyjnym:
Na CVprosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-09
Wyświetlona: 5891 razy