IT Project Manager

praca it: etat dla Cyclad Polska / Płock

Tagi: IT Project Manager Projekty

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

• Zarządzanie w pełnym zakresie dostawą wdrożenia rozwiązań informatycznych w ramach złożonego projektu IT,
• Wsparcie w zakresie przygotowania postępowań zakupowych dla zakupów sprzętu, aplikacji i usług IT,
• Przygotowanie projektu do wdrożenia – tworzenie roadmapy i zasad realizacji,
• Zarządzanie zespołem specjalistów z różnych działów firmy oraz zewnętrznymi dostawcami usług,
• Współpraca z biznesowymi partnerami w ramach zagranicznych delegacji.

Wymagania stawiane Kandydatom:

• Wykształcenie wyższe (preferowane biznesowe lub informatyczne),
• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu projektów IT,
• Certyfikaty metodyk projektowych (np. PMP, CAPM, PRINCE 2),
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:

• Udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT,
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu,
• Atrakcyjny pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-08
Wyświetlona: 4592 razy