Programista Java / JEE / J2EE

praca it: etat dla KZalewska / Warszawa

Tagi: Programista Java

Programista Java

Duża, międzynarodowa niemiecka firma, prężnie rozwijająca się na polskim rynku poszukuje programisty Java.
Jeśli uwielbiasz rozwiązywać problemy, osiągać wysokie wyniki, tym samym cieszyć się wykonywaną pracą i nabywaniem nowych umiejętności to stanowisko jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

-Analiza wymagań funkcjonalnych
-Tworzenie oprogramowania
-Wspieranie jakości dzięki zastosowaniu najlepszych metod
-Wsparcie zespołu wdrożeniowego
-Przygotowanie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

-3 lata doświadczenia w programowaniu
-dobra znajomość języka Java, w tym JEE / J2EE
-praktyczne doświadczenie z narzędziami, takimi jak Maven, Hudson, Subversion i Nexus;
-doświadczenie JSF 2.0 jest atutem
-mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym
-komunikatywność i praca w zespole
-biegły angielski w mowie i piśmie jest koniecznością

Umowa o prace / Warszawa

Nie czekaj aplikuj teraz

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-08
Wyświetlona: 4440 razy