Grafik/Webmaster

praca it: etat dla Grupa Adweb - Agencja Interaktywna / Kraków

Obecnie, celem wzmocnienia Działu Kreacji, poszukujemy do siedziby w Krakowie Grafika/Webmastera. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie grafiki na potrzeby Internetu. Szukamy, przede wszystkim, ludzi którzy wiedzą czego chcą, mają komercyjne doświadczenie w webdesign, ciągle poszukują nowych inspiracji i nie będą się obawiali proponować nam nietypowych rozwiązań graficznych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Adobe Flash i Photoshop
  • znajomość Corel Draw
  • znajomość HTML i CSS
  • zdolności plastyczne, wyczucie estetyki
  • znajomość trendów webdesign
  • samodzielność i poczucie humoru

Mile widziane będzie bogate portfolio oraz znajomość języka angielskiego. Szukamy człowieka, którego dotychczasowe prace przekonają nas, że grafika www jest jego pasją.

Z naszej strony oferujemy pracę dla dużych marek, możliwość rozwoju i szkoleń, dobre zarobki i dobrą atmosferę w pracy, kurs językowy i codzienną porcję witamin na koszt firmy.

***

 

Grupa Adweb  to agencja interaktywna zajmująca się kompleksową obsługą Firm w Internecie. To, co nas pochłania bez reszty to: planowanie i przeprowadzanie kampanii reklamowych w Sieci, e-marketing, tworzenie złożonych aplikacji i nowatorskich projektów graficznych. Praca z nami to możliwość rozwoju w interesującej, dynamicznej branży, poznania ciekawych ludzi i ogrania ich w paintball na koszt Firmy.

 Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-08-11
Wyświetlona: 3548 razy