java Developer-systemy komunikacji bezprzewodowej

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: java american hibernate spring jsf

Software Developer Java
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.
Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.
W tej chwili dla naszego klienta w Katowicach, polskiego oddziału Amerykańskiej firmy, realizującej zróżnicowane projekty programistyczne, poszukujemy osób na stanowisko Java Developera, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Utrzymanie istniejącego oprogramowania i rozwój aplikacji wspierających produkty i usług biznesowe klienta,
• Rozwiązywanie pojawiających się problemów,
• Przygotowywanie stosownej dokumentacji technicznej.

Wymagania wobec Kandydata:
• Wykształcenie wyższe techniczne (licencjat i wyżej),
• Minimum 5-letnie doświadczenie w projektach komercyjnych z wykorzystaniem technologii Java oraz JavaEE,
• Doświadczenie z technologiami: JSP, Servlet, JSF, EJB3, Hibernate/JPA, Spring, Struts i JBoss Seam
• Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema,
• Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
• Praktyczna znajomość UML i wzorców projektowych,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-31
Wyświetlona: 6150 razy