Asystent ds. Wsparcia Technicznego z językiem portugalskim (brazylijskim) i angielskim

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Windows wsparcie portugalski

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności na rynku polskim dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Asystenta ds. Wsparcia Technicznego z językiem portugalskim (brazylijskim) i angielskim do zespołu w Krakowie.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

• Profesjonalna i szybka obsługa rozmów i poczty e-mail w związku z problemami technicznymi w zakresie: sprzętu, oprogramowania i sieci kierowanych od Klientów
• Kontakt z drugą linią wsparcia
• Prowadzenie ewidencji związanych z zapytaniami Klientów

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Biegła znajomość języka portugalskiego (brazylijskiego) i angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Umiejętności prowadzenia profesjonalnej rozmowy telefonicznej
• Podstawowa znajomość systemu Windows NT/2000/XP, MS Office, aplikacji MS
• Mile widziane podstawowe doświadczenie związane ze wsparciem technicznym – nie jest konieczne
• Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• pakiet medyczny i karta multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-26
Wyświetlona: 5132 razy