Software Engineer (Java) – Senior i Junior

praca it: etat dla Notio / Irlandia

Tagi: Programista java praca irlandia SQL

W imieniu naszego klienta młodej, rozpoczynającej działalność firmy, będącej dostawcą produktów i usług w szybko rozwijającym się obszarze – Big Data Semantic Technologies –oferującej infrastrukturę nie prezentowaną przez obecnie funkcjonujące technologie, a także wykorzystującą Cloud Computing jako alternatywę dla infrastruktury stałej, poszukujemy ambitnych, profesjonalnych, zainteresowanych szybkim rozwojem osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia
Wynagrodzenie do 20 000 PLN/msc
Nr ref: sej-08-12

Zakres obowiązków:
• Rozwój oprogramowania dla nowych i istniejących produktów firmy zarówno w zespołach jaki samodzielnie
• Wsparcie w formułowaniu wymagań klienta
• Wsparcie przy projektowaniu rozwiązań produktowych
• Uczestnictwo ciągłym doskonaleniu produktów i procesów
• Współpraca z zespołem wsparcie technicznego
• Uczestnictwo w kontrolach oprogramowania

Wymagania:
• Gotowość do relokacji
• 3-5 lat doświadczenia w programowaniu
• Wykształcenie kierunkowe
• Biegła znajomość Java
• Umiejętność budowania relacji i pracy w zespole
• Wielozadaniowość
• Chęć rozwoju i poznania biznesowych oraz technologicznych trendów
• Analityczny sposób myślenia
• Kreatywność i innowacyjność
• Biegła znajomość języka angielskiego

Umiejętności techniczne:
Wymagane doświadczenie w więcej niż jednym obszarze:
• Język programowania – Java
• Serwer – Spring lub J2EE
• Middleware – RESTful Web Services
• Front end – HTML, CSS, JavaScript
• Aplikacje – JUnit, Ant
• Bazy danych – MySQL (lub inne relacyjne systemy zarządzania bazami danych) i projektowanie baz danych
• Umiejętność wdrażania i utrzymania witryn internetowych klasy korporacyjnej

Nasz klient oferuje:
• Stałe zatrudnienie
• Pomoc w relokacji
• Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
• Świadczenia zdrowotne, składki rentowe
• Pełen wymiar urlopu
• Możliwość szybkiego nabywania nowej wiedzy i umiejętności przy ciekawych, nowych międzynarodowych projektach
• Faktyczna możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-25
Wyświetlona: 9087 razy