Administrator Linux (Senior i Junior)

praca it: etat dla Notio / Irlandia

Tagi: Praca Irlandia Java Cloud Big Data

W imieniu naszego klienta młodej, rozpoczynającej działalność firmy, będącej dostawcą produktów i usług w szybko rozwijającym się obszarze – Big Data Semantic Technologies –oferującej infrastrukturę nie prezentowaną przez obecnie funkcjonujące technologie, a także wykorzystującą Cloud Computing jako alternatywę dla infrastruktury stałej, poszukujemy ambitnych, profesjonalnych, zainteresowanych szybkim rozwojem osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia
Wynagrodzenie do 22000 PLN/msc
Nr ref: al-08-12

Zakres obowiązków:
• Rola Linux Administratora w projektach (search engine, 1,5 TB Ram. 180 Systems, Hadoop, Hbase, and Semantic technologies)
• Automatyzacja procesów
• Raportowanie do IT Managera

Wymagania:
• Gotowość do relokacji
• Minimum 3/5 lat doświadczenia w administracji systemu
• Doświadczenie w administracji systemem Linux w środowisku produkcyjnym
• Doświadczenie w zarządzaniu i modernizacji usług opartych na aplikacjach webowych Java
• Znajomość Shell
• Znajomość standardowych narzędzi monitorowania systemu takich jak Zabbix, Nagios, Ganglia i Splunk.
• Samodzielność i umiejętność stawiania sobie celów i ich realizacji
• Biegła znajomość języka angielskiego

Umiejętności techniczne:
• Znajomość narzędzi automatyzujących zarządzanie systemami- Puppet, Chef i Fabric
• Umiejętność dostosowywania aplikacji webowych Java
• Doświadczenie z technologiami równoważenia obciążenia
• Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu przełącznikami sieciowymi HP Procurve
• Znajomość zagadnień semantic web i triple store

Nasz klient oferuje:
• Stałe zatrudnienie
• Pomoc w relokacji
• Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
• Świadczenia zdrowotne, składki rentowe
• Pełen wymiar urlopu
• Możliwość szybkiego nabywania nowej wiedzy i umiejętności przy ciekawych, nowych międzynarodowych projektach
• Faktyczna możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-25
Wyświetlona: 8135 razy