Java Programmer/Developer (Android)

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: java android

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego klienta z Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko Java developer (Android).
Naszym klientem jest firma zajmująca się rozwiązaniami dla klientów z branży automotive, czy elektronicznej w tym aplikacje na system Android, iPhone and Windows Phone.
Opis stanowiska:
• Udział w tworzeniu aplikacji na platformę Android
• Implementacja rozwiązania na podstawie dostarczonych wytycznych
• Utrzymanie i rozwój dokumentacji tworzonych aplikacji
• Przygotowanie scenariuszy testowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość jezyka Java (SE), przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java, poparte udziałem w projektach lub pracą zawodową
• Dobra znajomość platformy Android (łącznie z nowszymi wersjami, 4.0 i wyżej)
• Umiejętność tworzenia aplikacji korzystających z usług sieciowych (WebServices, REST, XML-RPC)
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w języku angielskim)
• Orientacja na innowacyjność, efektywność, terminowość

Mile widziane:
• Znajomość C, C++
• Znajomość silnika przeglądarki WebKit
• Znajomość podstawowych zagadnień związanych z J2EE
• Doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania Git
• Znajomość systemów Linux (przynajmniej od strony użytkownika)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-25
Wyświetlona: 4641 razy