New business manager / social media

praca it: etat dla Ametyst / Warszawa

Tagi: social media new business manager handlowiec

Agencja marketingu szeptanego Ametyst poszukuje osoby na stanowisko New Business Manager.
Cenimy profesjonalizm, atmosferę pracy, zaangażowanie i kreatywność.

Obowiązki osoby na powyższym stanowisku:

- Pozyskiwanie klientów na kampanie w social media
- Opracowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy
- Częściowa obsługa oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- Udział w tworzeniu strategii handlowej
- Raportowanie działań

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

- Łatwości nawiązywania kontaktów i podtrzymywania dobrych relacji z klientami
- Doświadczenia na bardzo podobnym stanowisku
- Umiejętności handlowych i negocjacyjnych
- Udokumentowanych sukcesów sprzedażowych
- Samodzielności, zaangażowania, pozytywnego nastawienia
- Charyzmy i poczucia humoru

Oferujemy:

- pracę nad ciekawymi projektami w młodym, kreatywnym zespole w dynamicznie rozwijającej się agencji
- atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-19
Wyświetlona: 5997 razy