Key Account Manager specyfikacja VARIO

praca it: etat dla Jobfinder / Poznań

Tagi: sprzedaż technicy

Nasz Klient jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Key Account Manager specyfikacja VARIO Nr ref.: AL12KAMV Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż rozwiązań z zakresu obiegu dokumentów i zarządzania procesami biznesowymi do klientów z sektora SMB lub/oraz Public,
• Budowa pozycji marketingowej dostawcy rozwiązań w segmencie SMB lub/i Public
• Aktywny udział w budowie marketingowej polityki dla systemu klasy BPM
• Prezentacja rozwiązań
• Tworzenie ofert
• Współpraca z dostawcą rozwiązań

Wymagania:
• Co najmniej dwuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów z sektora SMB, Enterprise lub Public w zakresie systemów informatycznych klasy EOD, ERP, BI ,
• Znajomość zasad procesowości biznesowej oraz zarządzania projektami
• Duże doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów sprzedażowych
• Mile widziane doświadczenie w budowie marketingowej pozycji produktów Workflow klasy
SMB lub Enterprise dla rynków komercyjnych i/lub sektora publicznego
• Wykształcenie wyższe
Oferujemy:
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• Umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
• Szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-18
Wyświetlona: 5478 razy