Senior .NET Developer-turystyka!

praca it: etat dla Cyclad / Opole

Tagi: wcf wpf net

Senior .NET Developer
Lokalizacja; Opole

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego klienta – lidera usług turystycznych na rynku zlokalizowanego w Opolu poszukujemy osoby na stanowisko Senior .NET Developer.
Opis stanowiska:

• projektowanie architektury aplikacji oraz tworzenie oprogramowania
• dokumentowanie wdrażanych rozwiązań
• uczestnictwo w procesie analizy biznesowej
• współpraca z zespołami analityczno-projektowymi

Idealny kandydat na to stanowisko posiada:

• minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku programista .NET
• znajomość zasad projektowania obiektowego,
• biegła znajomość języka C# i platformy .NET w wersji min. 3.5
• znajomość środowiska Visual Studio,
• znajomość technologii Web Services, WCF
• znajomość wzorców projektowych
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• dobra znajomość języka angielskiego
• zdolność analitycznego myślenia, kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w rozwiązywaniu zadań
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• dużą samodzielność w odniesieniu do wykonywanych zadań
• możliwość współpracy z młodym i otwartym zespołem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-17
Wyświetlona: 5416 razy