Programista iOS z doświadczeniem

praca it: etat dla KMP Group / Wrocław

Tagi: iOS Iphone objective - C

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania na urządzenie mobilne: dla systemu iOS
  • Analiza wymagań i projektowanie architektury aplikacji.

Wymagania:

  • dobra znajomość jednego z języków programowania Objective – C
  • podstawowa znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformie mobilnej iOS
  • doświadczenie w tworzeniu natywnych interfejsów graficznych na platformie iOS
*umiejetność stosowania wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność

Oferta:

  • Możliwość zatrudnienia na cały etat lub na część etatu.
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy i formy zatrudnienia.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-16
Wyświetlona: 4809 razy