Java Frontend Developer- rok we Francji!

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: java j2ee francja french travel gds

Java Frontend Developer
Miejsce pracy: Francja/Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.
Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego Klienta w Warszawie, który jest absolutnym liderem rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, poszukujemy doświadczonych Frontend developerów gotowych na roczny wyjazd wdrożeniowy do Francji
Obowiązki:
• Praca nad UI aplikacji webowych:
• Analiza potrzeb i oczekiwań klientów
• Wsparcie klienta i reagowanie na zgłaszane potrzeby
• Projektowanie i tworzenie proponowanych rozwiązań
• Testowanie i usuwanie błędów w tworzonych rozwiązaniach
• Bieżące tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną
• Zapewnianie odpowiedniego przepływu informacji na temat klientów i użytkowników do zespołów back-endowych (również w wykorzystaniem logiki biznesowej)
• Tworzenie frameworku UI dla innych developerów pracujących nad produktem finalnym
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatycznie
• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka JEE
• Znajomość technologii JSP (mile widziana znajomość JSTL)
• Dobra znajomość języka HTML i technologii Javascript oraz JQuery (znajomość CSS będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość systemów kontroli wersji (najlepiej GIT, SVN lub Rational ClearCase)
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji i stron internetowych na aplikacje mobilne (iOS/Android) będzie dodatkowym atutem
• Gotowość do rocznego wyjazdu do Francji
• Biegła znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Duży potencjał rozwoju
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-16
Wyświetlona: 4988 razy