Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowej (otomoto)

praca it: etat dla Grupa Allegro / Poznań

Tagi: sprzedaż powierzchni reklamowej sprzedaż reklama

Zadania:
• sprzedaż powierzchni reklamowej dostępnej w ramach serwisu
• wsparcie produktowe i projektowe działu sprzedaży
• kreowanie nowych produktów reklamowych
• wycena produktów niestandardowych i akcji specjalnych
• reprezentacja serwisu u klienta docelowego (producenci)
• analiza sprzedaży produktów reklamowych
• analiza produktów i cen produktów konkurencyjnych
• analiza badań rynkowych

Wymagania:
• 2-letnie doświadczenie w pracy w branży reklamy internetowej w obszarze sprzedaży lub projektów
• znajomość branży reklamowej od strony wydawców i reklamodawców (motoryzacja)
• dobra znajomość Excel oraz Power Point umożliwiająca profesjonalne tworzenie prezentacji i prowadzenie analiz/statystyk
• umiejętność interpretacji danych badawczych oraz prowadzenia prezentacji
• podstawowe umiejętności związane z zarządzaniem projektem

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w pracy w domu mediowym
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:
• miłą atmosferę pracy w młodym, zgranym i kreatywnym zespole
• pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
• umowę o pracę i bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-13
Wyświetlona: 6106 razy