Programista C++ - Nr ref.: 5-10-19939

praca it: etat dla Grafton Recruitment / Wrocław

Tagi: C++ Programista

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej rozpoznawanych na świecie firm telekomunikacyjnych, w związku z wdrożeniem projektu opartego na najnowszej technologii, poszukujemy obecnie:
Programistów aplikacji C++

Lokalizacja: Wrocław

Główne zadania:
projektowanie i rozwój nowych oraz istniejących aplikacji – zgodnie z powierzoną specyfikacją;
projektowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania;
opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej dla tworzonego oprogramowania.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja);
min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w C++, atutem będzie znajomość innych obiektowych języków programowania;
znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Nasz klient oferuje:
Pakiet relokacyjny (dla osób spoza Wrocławia);
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twojej rodziny;
Kartę MultiSport;
Dofinansowania do przedszkola, biletów do kina, teatru, vouchery obiadowe itp.;
Dofinansowanie do posiłków.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-13
Wyświetlona: 4335 razy