Storage Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: CIFS NFS iSCSI Administrator

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Storage Administrator, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Projektowanie, wdrażanie i administracja magazynani danych
• Pracę z wykorzystaniem NetApp Data ONTAP z następującymi protokołami : CIFS, NFS, iSCSI, FC SAN
• Integracja zewnętrznych systemów ze środowiskiem firmy
• Wsparcie w procesie instalacji systemów
• Konsultacje z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
• Rozwój nowych technologii i produktów
• Diagnozowanie i eliminowanie błędów
• Regularne kontrolowanie podległych systemów (sprawdanie logów, raportów serwisowych itp.)

Wymagania pracy:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
• Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość systemów Linux / UNIX
• Doświadczenie w pracy z vi i Shellscripts
• Doświadczenie w administrowaniu Data ONTAP 7-Mode Fundamentals Administrations
• Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów z poza Bydgoszczy
• Karta Multisport, Pakiet Socjalny
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-11
Wyświetlona: 9957 razy