Windows Tooling Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: Administrator Windows Server Active Directory TCP/IP

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Windows Tooling Administratora do Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
• Administrowanie systemu wspierającego zarządzanie sieciami klientów zewnętrznych
• Aktywną współpracę z pozostałymi członkami zespołu
• Rozwiązywanie bieżących problemów i alertów
• Komunikacja i koordynacja działań w kontaktach z klientami zewnętrznymi

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość Windows server 2003/2008 i Active Directory 2003/2008
• Wiedza z zakresu instalacji/konfiguracji usług i protokołów sieciowych (TCP/IP)
• Umiejętność analizy logów systemowych, zdarzeń i alertów monitoringu
• Podstawowa znajomość skryptów systemu Windows (VBScript, Powershell)
• Mile widziana znajomość MS SQL 2005/2008
• Znajomość produktów Microsoft System Center (SCOM, SCCM) będzie atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy :

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów z poza Bydgoszczy
• Karta Multisport, Pakiet Socjalny
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-11
Wyświetlona: 10053 razy