Windows system administrator

praca it: etat dla Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: Windows Active Directory Citrix MSSQL

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Windows System Administrator, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Administrowanie Active Directory / Administrowanie MS Exchange
• Rozwiązywanie bieżących problemów i alertów
• Komunikacja i koordynacja działań w kontaktach z klientami zewnętrznymi

Wymagania :

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość Active Directory 2003/2008 i / lub MS Exchange 2007/2010
• Mile widzana znajomość aplikacji do zarządzania magazynami danych (Tivoli Storage Manager/CommVault), programów do tworzenia kopi zapasowych (Symantec BackupExec)
• Znajomość MSSQL Server, rozwiązań serwerowych Windows/Citrix, doświadczenie w pracy z serwerami HP/Dell i serwerami kasetowymi będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy :

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów z poza Bydgoszczy
• Karta Multisport, Pakiet Socjalny
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-11
Wyświetlona: 10346 razy