Praca - Programista .NET (woj.pomorskie)

praca it: etat dla FastSelect / Słupsk

Tagi: C# NET

W imieniu Klienta, firmy specjalizującej się w innowacyjnych systemach telemetrycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: Słupsk

Główne obowiązki:
Tworzenie aplikacji webowych i desktop w oparciu o technologię .NET
Współtworzenie oprogramowania (technologia Silverlight)

Wymagane kwalifikacje:
Doświadczenie w programowaniu na platformie .NET (3.5)
Umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych MS SQL Server
Znajomość języka angielskiego (umożliwiająca czytanie dokumentacji)
Mile widziana będzie znajomość technologii Silverlight

Klient ze swojej strony oferuje:
Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Udział w ciekawych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-10
Wyświetlona: 3316 razy